NAŠE VOUCHERY

  K vyčerpání hodnoty voucheru vám nabízíme několik možností i s ohledem na skutečnost, že ne všichni držitelé jsou ” místní” a respektujeme i účel původního využití.
 
  Dovolte nám nabídnou následující možnosti využití:
 
1, hodnotu voucheru můžete vyčerpat v naší pizzerii Pizza Express Trutnov
 
2, hodnotu voucheru můžete vyčerpat využitím ubytovacích služeb v našem Penzionu Kuželna Trutnov
 
3, hodnotu voucheru můžete vyčerpat při popup akcích, které budeme plánovat v Restauraci Vejmrda ( plán akcí bude uveřejněn na našem webu Vejmrda.cz )
 
4, hodnotu voucherů můžete vyčerpat odběrem jídel v rozšířeném konceptu zvejmrdy.cz , který bude spuštěn v měsíci 05/2024 ( jedná se o rozvoz jídel denního stravování do domácností a pracovišť )
 
U výše uvedených možností je třeba vyčerpat celou hodnotu voucheru při jednom nákupu. Voucher musí být platný ! Platnost je 6 měsíců od data prodeje uvedeného na voucheru !
 
5, rozhodnete-li se nevyužít výše uvedené možnosti kompenzace, vrátíme vám vynaložené prostředky za nákup voucheru zpět. Hotovost vám bude vrácena na konci platnosti voucheru, která je 6 měsíců od data prodeje ! Prověřte si prosím proto platnost vašeho voucheru, aby nedošlo ke zbytečnému nedorozumění. 
 
Jak máte postupovat ?
 
– Vlastníte-li elektronicky zakoupený voucher, budeme potřebovat ke kompenzaci tyto údaje: Jméno a příjmení které se váže k voucheru, finanční hodnotu voucheru a originální kód voucheru !, dále číslo účtu kam budeme zasílat finanční prostředky. Po zpárování v evidenci, voucher zneplatníme a zašleme obratem prostředky na uvedený účet.
 
– Vlastníte-li dárkový papírový voucher s pečetí, je třeba jej doručit osobně, případně poštovní zásilkou do provozovny kde byl zakoupen. ( Restaurace Vejmrda, Dolní Předměstí 96, 54101 Trutnov ). Zde vám bude vyplacena zpět hotovost za nevyčerpaný voucher. K voucheru připojte nebo na jeho zadní stranu připište číslo bankovního účtu, na který budeme vracet finanční prostředky, vaše jméno a telefonní číslo.
 
Děkujeme za pochopení.